Adres
Örnek Sanayi Sitesi, 1013. Sokak No:13
Tekkeköy/Samsun

İletişim
Mustafa Ayyıldız : 0(542) 898 6462
Refaittin Bayyurt : 0(546) 447 1033

Hakkımızda

Aymoda Mobilya, estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarınızı dönüştüren bir mobilya markasıdır. Müşterilerine kaliteli ve şık mobilya çözümleri sunarak evleri ve işyerleri için benzersiz bir atmosfer oluşturmayı hedefler. Ürün yelpazesi, modern ve klasik tarzı bir araya getirerek her zevke hitap eder.

Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle mobilya sektöründe güvenilir bir isimdir. Her bir ürünümüz, titizlikle seçilen malzemeler ve ustalıkla işlenmiş detaylarla öne çıkar. Müşterilerimize uzun ömürlü ve fonksiyonel mobilyalar sunarken, tasarımlarımızda estetiği de göz ardı etmiyoruz.

Aymoda Mobilya olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışırken, ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen gösterir.

Evlerinizi veya işyerlerinizi yenilemek veya tamamlamak için geniş ürün yelpazemiz arasından seçim yapabilirsiniz. Koltuk takımları, yemek odası mobilyaları, yatak odası takımları ve daha fazlası Aymoda Mobilya farkıyla sizleri bekliyor.

Google' da Biz

Google Reviews onaylı gerçek kullanıcı yorumlarımız
Abdurrahman çoban
Abdurrahman çoban
2023-03-12
Bilindik markalara 5 çeker.kaliteli mobilya, Güleryüzlü personel.
EMİNE KURNAZ BAYRAM
EMİNE KURNAZ BAYRAM
2023-03-11
Gezdiğimiz mobilya mağazaları arasından kalitesi ile sıyrılan bir mağaza. Her fiyat ve model kategorisinde ürünleri mevcuttu. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar uğrayacağız.
Furkan Ercan
Furkan Ercan
2023-03-01
Bir takım yatak odası aldık memnun kaldık, çevreme tavsiye ediyorum sizleri. ?
Hakdan Süleyman AYDIN
Hakdan Süleyman AYDIN
2023-02-28
Evimizi kurarken mobilyaları buradan tercih ettik. Kalite ve hizmeti çok iyi.
mehmet eren erdem
mehmet eren erdem
2023-02-28
Hizmetlerinden memnun kaldık. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tekrar buradan alışveriş yapıcağız.